Oras Oras Šildymas Kaina 60 Kvadratams

oras oras sildymas kaina 60 kvadratus

Kokia yra Oras-Oras šilumos siurblio kaina 60 kvadratams?

Oras oras šildymas kaina 60 kvadratams įtakoja keletą aspektų, šiame trumpame straipsnyje aptarsime kokie yra pagrindiniai kainos įtakojimo veiksmai.

Įrengiant oro-oro šildymo sistemą 60 kvadratinių metrų plotui, kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant sistemos markę, modelį, galios poreikius ir montavimo sudėtingumą. Čia pateiksiu apytikslę kainų analizę, kuri padės įvertinti, kiek gali kainuoti oro-oro šildymo sistema tokio dydžio patalpose.

Oro-oro Šildymo Sistemos Veikimas

Oro-oro šildymo sistema veikia naudojant šilumos siurblį, kuris sugeria šilumą iš išorės oro ir perduoda ją į vidaus orą. Tai yra efektyvus būdas tiek šildyti, tiek vėsinti namus.

Apytikslė Kainų Analizė

 1. Įrenginio Kaina
  • Galingi ir kokybiški šilumos siurbliai oro-oro sistemoms, skirti 60 kvadratinių metrų plotui, paprastai kainuoja apie 800-2000 EUR. Kaina priklauso nuo galingumo, energijos efektyvumo reitingo (pvz., A+++) ir funkcijų, tokių kaip Wi-Fi valdymas ar triukšmo lygis.
 2. Montavimo Kaina
  • Montavimo kaina gali svyruoti priklausomai nuo to, ar reikalingi papildomi darbai, pavyzdžiui, elektros instaliacijos pritaikymas, gręžimo darbai arba sudėtingesnis vamzdžių trasavimas. Montavimo kaina gali būti apie 300-800 EUR.
 3. Papildomos Išlaidos
  • Gali kilti papildomos išlaidos, susijusios su elektros instaliacijos atnaujinimu, sienų ar stogų gręžimu, taip pat sistemos projektavimu ir potencialiai reikalingomis leidimų procedūromis.

Bendra Apytikslė Kaina

ElementasKaina (EUR)
Šilumos siurblys800-2000
Montavimas300-800
Viso1100-2800

Pavyzdys

Jei turime 60 kvadratinių metrų plotą ir pasirenkame vidutinės kainos šilumos siurblį (1400 EUR) bei montavimo paslaugas (550 EUR), bendra kaina bus:

 • Viso: 1400 EUR (šilumos siurblys) + 550 EUR (montavimas) = 1950 EUR

Verta Žinoti

 • Energijos Sąnaudos: Oro-oro šildymo sistemų eksploatacijos išlaidos yra žymiai mažesnės nei tradicinių kieto kuro ar dujų sistemų, dėl ko ilgainiui sistema gali atsipirkti dėl mažesnių šildymo sąnaudų.
 • Ilgalaikė Investicija: Šilumos siurbliai yra ilgalaikė investicija, kuri gali teikti komfortą ir energijos taupymą daugelį metų.
 • Pasirinkimas: Rinkoje yra daugybė šilumos siurblių variantų, todėl verta atidžiai išnagrinėti įvairias galimybes ir pasirinkti optimalų variantą pagal savo poreikius ir biudžetą.

Rekomendacija

Svarbu gauti keletą pasiūlymų iš skirtingų tiekėjų ir montuotojų, kad galėtumėte palyginti kainas, paslaugas ir garantijas. Taip pat verta kreiptis į patyrusius profesionalus, kurie padės išsirinkti tinkamą šilumos siurblį ir užtikrins kokybišką montavimą.