Category Archives: Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriaus veikimas – tai procesas, naudojamas tam tikram oro drėgmei, oro grynumo, ir palankiai temperatūrai sukurti ir palaikyti. Šis procesas paprastai taikomas siekiant išlaikyti asmeninio komforto lygį.
Jis taip pat naudojamas pramonėje, siekiant užtikrinti tinkamą įrangos ar mašinų, kurios turi veikti tam tikromis aplinkos sąlygomis, veikimą, arba tam, kad būtų galima atlikti tam tikrus pramoninius procesus, tokius kaip suvirinimas, dėl kurių susidaro didelis šilumos kiekis, kurį reikia pašalinti. tam tikru būdu.
Oro kondicionavimo sistema turi būti veiksminga nepriklausomai nuo išorinių klimato sąlygų ir apima keturių pagrindinių kintamųjų kontrolę: oro temperatūrą, drėgmę, judėjimą ir kokybę.

Oro kondicionierius, 5 didžiausi šaldymo ypatumai kurios būtina žinoti

Pradedant nuo pradžių oro kondicionieriu montavimas, susideda iš keletos etapų iš pat pradžių įrenginio nustatymas, įrenginys parenkamas palei kambario arba buto, namo kvadratūra, biudžeta bei norimas šilumos siurblio Oras-Oras specifikacijas, (pavydžiui oro valymas, nano technologijos, įrenginio skleidžiamas triukšmas ir t.t) taip pat atsižvelgiama kam labiau naudosite šildymui ar šaldymui. Standartiniai oro kondicionieriai, palei gamintojo deklaraciją […]