7 populiariausi Saulės elektrinių tipai, kurios saulės baterijos geriausios ?

SAULES ELEKTRINĖS MONTAVIMAS
Saulės kolektorių montavimas pradedamas nuo saulės kolektorių tvirtinimo. Nesvarbu, ar ieškote sprendimo šlaitiniam stogui, plokščiam stogui ar laukui, yra unikali tvirtinimo sistema. Įvairių tipų saulės kolektorių montavimas suteikia dizaino lankstumo, įvairumo estetikoje ir didesnį saulės energijos generavimą. Turime ilgametę patirtį diegiant įvairias saulės PV sistemas. Kiekvienas projektas yra unikalus, tai reiškia, kad ne vieno tipo saulės kolektorių montavimo sistema tinka kiekvienam saulės projektui. Šiame tinklaraštyje išnagrinėsime įvairių rūšių saulės kolektorių tvirtinimo sistemas, tikimės, padėsime jums rasti tobulą saulės energijos montavimo sistemą jūsų saulės energijos projektui.

SAULES PLOKŠTĖS ŠLAITINIAM STOGUI

Iki šiol labiausiai paplitęs saulės kolektorių montavimo būdas . Kaip rodo pavadinimas, saulės baterijos tvirtinamos tiesiai prie stogo. Saulės baterijos tiesiai ant stogo yra ekonomiškas sprendimas. Užtikrinimas puikus jūsų plokščių vėdinimas ir optimalus veikimą. Montuojant ant stogo saulės kolektorių sistemą, metaliniai kabliukai gręžiami tiesiai į stogo gegnes. Tai kartais apima kai kurių stogo čerpių nuėmimą ir pakeitimą. Per kabliukus eina vertikalūs bėgiai, prie kurių tvirtinamos saulės PV plokštės. Galiausiai aplink kabliukus uždedamas oro sąlygoms atsparus sandariklis, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga.

Imontuojamos į stogą saulės elektrinės
Stogo saulės kolektorinės arba integruotos saulės baterijos yra idealus sprendimas naujiems namams arba tiems, kurie nori atnaujinti namo stogą. Daugelis klientų renkasi stogo sistemą dėl aptakesnės estetikos. Kadangi saulės baterijos tvirtai laikosi dėkle, paukščiams nėra vietos lizdams, o plokštės atrodo viename lygyje su likusiu stogu. Tačiau dėl to sumažėja oro ventiliacija aplink plokštes, todėl efektyvumas sumažėja

5-10%.

Saulės kolektorių plokštės ant skardinių trapezoido formos stogo
Jei ieškote komercinio saulės energijos sprendimo, tokio tipo saulės kolektorių montavimas greičiausiai bus tai, ko ieškote.

Daugelis komercinių ar ūkinių pastatų turi metalines trapecijos formos stogo konstrukcijas. Šiems klientams pasisekė, kad saulės PV montavimas ant trapecijos formos metalinio stogo yra vienas pigiausių ir greičiausių saulės kolektorių diegimo būdų. Apskritai plokščių montavimo procesas tokiam stogui yra labai panašus į stogo sistemą. Tačiau bėgiai prie metalinio stogo kraigų tvirtinami savisriegiais varžtais. Taip saulės PV plokštės laikomos labai arti stogo ir sumažinamas bet koks vėjo poveikis. Be to, kadangi šie spaustukai turi guminį pagrindą, sistema yra atspari vandeniui.

SAULES ELEKTRINIŲ PLOKŠTELĖS
Saulės plytelės dažnai laikomos ateities saulės kolektoriumi. Skirtingai nuo tradicinių saulės kolektorių, kurie montuojami ant jūsų stogo čerpių, saulės čerpės pakeičia visas jūsų stogo čerpes. Sklandžiai integruokite saulės energijos technologijas į savo nuosavybę, neatimdami natūralaus jūsų namų dizaino. Nors saulės čerpės gali atrodyti kaip dalis, jų efektyvumas dar neprilygsta saulės kolektorių sistemoms ant stogo.
Daugelis saulės energijos įmonių bandė ir nepavyko, kad saulės stogo čerpės veiktų, tačiau Tesla mano, kad turi atsakymą.

PLOKŠČIO STOGO SAULES SKYDELĖS SISTEMOS
Plokščiojo stogo saulės energija reiškia saulės kolektorių montavimą ant beveik lygaus stogo, kurio nuolydis yra maždaug 1–10 laipsnių. Kalbant apie plokščio stogo sprendimą, pagrindinis rūpestis dažniausiai yra tai, kiek svorio stogas gali išlaikyti. Siūlome įvairias PV tvirtinimo sistemas plokštiems stogams. Galų gale, kodėl saulės energija turėtų būti naudinga tik šlaitiniams stogams?

RENUSOL KONSOLINĖS DĖKLĖS
Konsolinės dėžės yra aukštos kokybės, nebrangi atraminė konstrukcija, leidžianti montuoti saulės baterijas ant plokščių stogų ar žemės. Šios plastikinės kontrukcijos, dažnai pagamintos iš 100 % perdirbtų medžiagų, turi ilgą tarnavimo laiką ir nereikalauja jokios priežiūros. Juos lengva montuoti, jie užtikrina plokščių aušinimo kanalus. Renusol yra iš anksto nustatytos 15 laipsnių kampu, sveriamos balastu, dirvožemiu, plytomis ar žvyru, kad būtų pritvirtintos. Reikalingos medžiagos kiekis priklausys nuo pastato aukščio ir vietos. Tada saulės kolektoriai pritvirtinami prie konsolės dėžių, naudojant tvirtinimo angas modulio gale. Jie tinka daugumai rinkoje esančių saulės baterijų ir yra puikus sprendimas lanksčiam išdėstymui.

ant zemes saules baterijos

ANT ĮŽEMĖS SAULES ELEKTRINĖS SISTEMOS
Antžeminės saulės baterijos yra puikus pasirinkimas, jei jūsų stogas netinkamas saulės PV ir turite laisvos žemės. Kai kuriais atvejais galite turėti daugiau žemės nei stogo ploto, todėl pasirinkę ant žemės montuojamas saulės baterijas galėsite generuoti daugiau saulės energijos. Ant žemės montuojamos saulės baterijos paprastai yra puikus montavimo sprendimas tiems, kurie gyvena kaimo vietovėse ir nori įrengti neprijungtą saulės energijos sistemą.


Leave a Reply