Kondicionierių montavimo kaina. Kiek viskas kainuoja ?

Kondicionierių montavimo kaina.

Kiekvienas norime gyventi kaip įmanoma komfortiškiau ir patogiau, šiuolaikinės technologijos taip greitai vystosi, kad net patys kartais nepastebime pokyčių. Galime tik padėkoti Išradėjui Willis Carrier, kuris padarė mūsų gyvenimą malonesnį išrasdamas oro kondicionierių. Tad kokia yra oro kondicionieriaus montavimo kaina, ir kiek kainuoja pats įrenginys ?

Šiuo metu praėjus daugiau nei 100 metų kaip buvo išrastas šis įrenginys, pačio įrenginio kaina yra pati mažiausia, tai galima padėkoti rinkos ekonomikai kuri skatiną įvairių gamintojų konkurencija mažinant kainas, bei viska optimizuojant gamybos procese.

Įrenginio kaina kaina skiriasi nuo gamintojo, ir gaminimo šalies, dažniausiai Kinijoje pagaminto oro kondicionieriai kainuoja pigiausiai, pats įrenginys gali kainuoti nuo 300 eurų, vidutine Kinijoje pagaminto įrenginio kaina siekia apie 500 eurų. (Gree, Electrolux) Taip pat reikia ir nepamiršti kokybiško montavimo kurį aprašysime vėliau. Kinijoje oro kondicionieriai kainuoja pigiau, dirba šiek tiek garsiau, tad rekomenduojame jos dėti į komercines patalpas.

Kuom skiriasi Japoniški oro kondicionieriai nuo Kiniškų?

Japoniški oro kondicionieriai, visi girdime, kad Japonijoje pagaminti produktai yra kokybiškesni ir tarnauja ilgiau, tai ar tai tiesa ? Kondicionieriai iš Japonijos (Panasonic/Mitsubishi) kainuoja brangiau, jie veikia tyliau, skleidžia mažesni triukšmą vidinėje patalpoje, tad jos labiau rekomenduojame dėti į dažnai naudojamas patalpas, namus ir ten kur dažnai būname.

Kondicionierių Montavimo Kaina

Kiek kainuoja įsirengti oro kondicionierių? Nesvarbu ar jūs pasirinkti brangesni ar pigesni įrenginį montavimo kaina išlieka tapati, nes sunaudojamas identiškas vamzdžio ilgis, laidas ir laido gofrą.

Kondicionierių montavimo kaina prasideda nuo 300 eurų, kai nereikia eiti toli su freono vamzdžiais. Jeigu įrenginio išorinis blokas stovės identiškai už vidinio sienas arba netoli, jums kondicionierių montavimo kaina kainuos pigiausia.

Taip pat reikia atsižvelgti kam oro kondicionierius bus naudojamas, su paprastu kondicionieriumi taip pat galima šildytis iki -15, norint šildytis iki -25 ar net -30 reikia jau pasirinkti šilumos siurblį arba dar kitaip vadinamą oras-oras, kuris vasarą šaldo o žiemą šildo.

Kaip išsirinkti tinkama oro kondicionierių ?

A/C yra parenkamas palei naudojamos patalpos kvadratūra, padalinkite planuojamos šaldomos grindų ilgi su pločių, taip gausite patalpos kvadratus, kurie pravers pasirenkant oro kondicionierių, taip pat turi įtakos ir lubų aukštis, bet dažniausiai užtenka ir grindų perimetro. Kondicionieriai būna nuo 1.65 kW iki to 9.2 kW, apačioje lentele rasite ir pamėginkite palyginti savo patalpa su oro kondicionierių galingumu.

Maža patalpa Vidutinė patalpa Didelė Patalpa
Patalpos dydis (m2)10 – 20 Kvadratiniai Metrai20 – 40 Kvadratiniai Metrai40 – 60 Kvadratiniai Metrai
Minimalus reikalavimas2.8KW4.2KW5.6KW

Taip pat visada iškilus klausimams galite kreiptis pas mus, ir mes jums nemokamai pateiksime pasiūlymą ir patarsime kaip jums daryti geriau ir sutaupyti daugiau. Nepamirškite, kad jums reikia minimaliai nuo 1 kilovato iki 2 kilovatų stiprumo šaldymui norint atšaldyti 10 kvadratų.

Kokia įtaką daro patalpos apšildymas?

Gerai apšildyta patalpa jums sunaudos mažiau energijos, nes kai įrenginys pasiekia nustatytą temperatūra jis atsijungia, taip taupymas elektra ir palaikymas patalpoje šilumą, gerai apšildyta patalpa šilumą išlaikys ilgiau ir oro kondicionierius elektros sunaudos mažiau, aukščiau pateiktoje lentele yra apskaičiuoja pagal apšildytą patalpą, montuojant oro kondicionierių neapšiltintoje patalpoje reikia pasirinkti didesnius, nei minimalius reikalavimus.

Apibendrinant galima teikti, kad pasirenkant oro kondicionierių arba oras-oras, reikia atsižvelgti, kam jis bus naudojamas komercinėje patalpoje ar namų, kokia yra patalpų kvadratūra, bei koks apšiltinimas. Visada iškilus klausimams, galite gauti nemokamą pasiūlymą iš mūsų kompanijos. Taip pat kondicionierių montavimo kaina išlieka tapati, montuojant brangesnį ar pigesnį įrenginį.

Oro kondicionierius, 5 didžiausi šaldymo ypatumai kurios būtina žinoti