Kas yra santechnikos taškas?

Santechnikos taškas tai matavimo vienetas, kurį dažnai ankščiau naudodavo santechnikai, lengvesniam ir greitesniam objektų sąmatos sudarymui. Šiuo metu, kai technologijos tobulėja, atsirado įvairių sunkiau paskaičiuojamų aspektu, pavyzdžiui, tualetas su rėmu, recirckuliacija, neužšąlantis kranai ir, atsiradę namų projektai. Tai įtakojo, kad santechnikai perėjo labiau prie individualių namų skaičiavimo, tai skaičiavimas palei projektą kiekvieną namo individualiai, nes skaičiuojant palei taškų sistema recirckuliacija ar laukinio krano, kurie dažnai būna ilgo atstumo, gaunasi daug pigiau, kiti santechnikai ištaisė šia problemą skaičiuojant recirkuliacija kaip 1.5 taško. Tai kas yra santechnikos taškas ir kiek kainuoja?

Santechnikos taškas, gali pasirodyti komplikuotas skaičiavimas, todėl, kad pasitaiko atvejų, kad santechnikai skaičiuoja atskirai, dažniausias pasitaiko šie skaičiavimai.

Taško komplektas: Į komplektą įeina karštas šaltas ir kanalizacija, tad tik šalto atvedimas (skalbimo mašina) būna 0.5 taško. Suma siekia nuo 40 iki 70 už tašką.

Taškas atskirai: kiekvienas šaltas, karštas ar kanalizacija, skaičiuojama atskirai kaip taškas, pavyzdžiui atvedimas šalto, karšto ir kanalizacijos gali būti skaičiuojamas kaip 3 taškai. Kaina būni tapati, tik kitaip skaičiuojama, taškas kainuoja nuo 15 iki 25e

Iš pradžių, tai gali pasirodyti, komplikuota, nes įvairus santechnikai gali skaičiuoti skirtingai, ypač kai skiriasi miestai. Šiuo metu kaina už tašką vis naudojimą mažiau, nes technologijos vis eina į priekį ir vis sunkiau panaudoti taškų sistema, tad šiuo metu populiarėjo viso santechnikos projekto skaičiavimas individualiai.

Leave a Reply