Kodėl iš kondicionieriaus bėga vanduo? Bėdų gali būti daugelis, tad pradėkime nuo pačių paprasčiausių. Kaip veikia oro kondicionierius? Kondicionierius turiu dvi pagrindines dalis, tai vidinis ir išorinis blokas, tarp dviejų blokų yra sujungtas vamzdynas, per kurį teka fluorido dujos (freonas). Kondicionierius veikia kompresoriaus principu, sukeliant atitinkamą slėgį pagal nustatytą veikimo temperatūra, freono dujos atšąla, kai dujos šaltos, o viduje šiltą, gaunasi kondensatas kuris nubėga per nudrenavimo žarną, kuris eina link laukinio bloko, ir iš teka lauke. Jeigu kondensatas išbėga į lauką, tada reiškia viskas gerai, ir sistema veika nepriekaištingai, jeigu ne tada gali vieną iš šių priežasčių.

Užsikušusi nudrenavimo žarna

Gali būti tai, kad žarną užsikišusi ar kitaip pažeista, yra buvę, kai pelės buvo nugriaužusios. Netinkamai funkcionuojanti drenažo simptomai gali būti, šlapia vidinė kondicionieriaus bloko siena, ar nebėgantis vanduo iš lauko.

Trūksta fluorido dujų.

Kondicionieriui trūkstant fluorido dujom, kondicionierius gali veikti netinkamai skleisti įdomų garsą, mažai šildyti, ar leisti vandenį.

Netinkamai įrengtas kondicionierius

Bėgant vandeniui kondicionierius gali būti įrengtas netinkamai. Nepadarant tinkamo nuolydžio, ar užlaužus vamzdį,

Bloko gedimas

Galimas ir viso kondicionieriaus gedimas, ypač jeigu įrenginys yra senesnis, ir daugiau naudotas pramonėje.

Jeigu iš kondicionieriaus laukinio bloko bėga vanduo, tai viskas gerai, jeigu iš vidinio patariama pradžiai pravalyti filtrus ir drenažą, nepadėjus kreiptis į specialistais išsamesnei kondicionieriaus apžvalgai.

Leave a Reply