ĮSITIKINKITE, KAD JŪSŲ SANTECHNIKAS YRA AUTENTIŠKAS
Tai savaime suprantama, tačiau tai yra svarbiausias veiksnys ieškant tinkamo santechniko, todėl verta kartoti. Paklauskite, ar jie turi licenciją, jeigu paleidinėja oras-vanduo ar turi f-dujų sertifikatą, ir būtinai įsitikinkite, ar jie turi draudimą katastrofos atveju, nes kita vertus jums tai gali sukelti didelių sunkumų.

KLAUSKITE, KIEK ILGAI JIE VYKDO SAVO VEIKLA
Kaip ir su daugeliu paslaugų, norite, kad jūsų namus įrenginėtu/taisytu žmogus, turintis daugiausiai patirties. Dešimtmečius įsteigtoje santechnikos įmonėje greičiausiai dirba išmanantys santechnikai ir jos turi gera reputacija. Taip pat mažesnė tikimybė, kad jie išnyks įpusėjus remontui.

TEIRAUKITS DĖL RAŠYTŲ SĄMATŲ
Gerbiamas santechnikas dažnai nepateiks sąmatos, arba pateikia tik žodinį variantą, arba kol tinkamai neįvertins problemos jūsų namuose. Nustačius problemą, bet prieš atliekant bet kokius darbus, teiraukitės raštiškos sąmatos, į kurią įtrauktos darbo ir dalių išlaidos.

PATIKRINTI APŽVALGUS IR NUORODOS
Priimdami sprendimą, nepasikliaukite vien santechnikos įmonės svetaine ar reklama. Geras interneto aspektas yra tai, kad jis verčia įmones skaidriai teikti savo paslaugas. Jei santechnikas siūlo nepanašų darbą, greita „Google“ paieška atskleis ankstesnę klientų patirtį.

PALYGINTI KONKURENCIJĄ
Galbūt jūs nežinote daug apie santechniką, kai ieškote santechniko, bet tikrai žinote, kaip ieškoti įmonės. Patikrinkite, ar santechnikos įmone yra įkėlusi savo atliktus darbus, patikrinti įmonės atsiliepimus. Kitas geras santechnikos įmonės vertybių požymis yra sužinoti, ar jie aktyviai dalyvauja savo bendruomenėje, ar reguliariai dalijasi savo žiniomis internete.

ASMENINĖS REKOMENDACIJOS
Paklauskite savo draugų, kaimynų ir kolegų, ar jie turi santechniką arba turi teigiamos patirties su vietine santechnikos įmone. Dažnai paprašę asmens, kuriuo pasitikite, jus nukreips ir galite rasti paslėptą brangakmenį.

Nemuno Tėkmė

Leave a Reply