Nemuno Tėkme tai visi santechnikos darbai Klaipėdoje, atliekame viską nuo šildomų grindų įrengimas iki šilumos siurblio montavimas.

Inžinerinės komunikacijos

Atliekamas visos inžinierines komunikacijos , vandentiekio tiesimas, grindinio šildymo įrengimas, lauko bei vidaus kanalizacijos įrengimas.

Vandentiekis

Vandentiekis jums leis, kad vanduo kaip kraujas nepriekaištingai cirkuliuotų jūsų sistemoje, geras ir profesionalus vandentiekio įrengimas padės jums apeiti ateitis problemas.

Šildymas

Šildymui atliekamas oro kondicionieriaus montavimas kuris šildo iki -15, arba galingesnis oras-oras kuris gali šildyti iki -25, jeigu reikia ir vandens sistemos tai oras-vanduo montavimas, arba dujinio katilo montavimas šildymui taip pat išsirinkite kas jums geriau radiatoriai ar grindinis šildymas.

Vandens filtrų montavimas

Tai vieną svarbiausią žmogaus aspektų, juk be vandens nebūtų ir mūsų, vandens filtrų montavimas padės jums gyventi ilgiau, vanduo po filtrų būna geresnes negu iš parduotuvės.

Vėdinimas

Vėdinimas arba Rekuperacija padės jums sumažinti drėgme jūsų name ir pastoviai ją palaikyti, kadangi nauji namai būną gerai apšildyti, tai rekuperacija name būtina, nes kita vertus drėgme name bus per aukšta dėl to gali kauptis pelėtis name arba net kauptis įvairios ligos.

Vonios prietaisų montavimas

Atliekamas paskutinis etapas, tai prietaisų įrengimas, po viso šito jau galėsite ramiai gyventi savo būste ir naudotis visomis būsto privilegijomis.

Kodėl verta pasirinkti Nemuno Tėkmės santechnikus ? 

Garantija

Visiems darbams yra suteikiamą garantija, darbus atliekame kokybiškai patikimai ir greitai, tad nekyla didelių nesklandumų. Visiems mūsų montuojamiems įrenginiams yra suteikiama garantija.

Pigesnės medžiagos

Bendradarbiaujame su santechnikos prekių įmonėm, imam iš jų medžiagas dažnai, tai ir gauname didesnės nuolaidas, kurių paprasti žmonės negauna. Galime jums atsiųsti pasiūlymą, tiek darbų tiek įrenginio visiškai nemokamai ir neišėję iš namų, Samdydami santechnika jūs taupote savo brangų laiką, jums nereikės pirkti brangiai medžiagų ir sukti galvą kaip daryti geriau, kad ateityje nekiltų problemų. Mes naudojamės savo patirtimi tai kas jau yra pasiteisinę ir atitinką didžiausius kliento norus.

Sklandumas

Darbus atliekama greitai ir sklandžiai, tad jums nereikės laukti amžinybės. Suprantame santechnikos svarbą, kad po mūsų dalies atlikimo laukią dar begalės kitų darbų. (Betonavimai, plytelių klojimas, polistirolo ar vatos dėjimas dėjimas ir įvairus kiti darbai) Tad netempiame ilgai laiko ir darbus padarome greitai, bei kokybiškai, kad jūs galėtumėte toliau siekti savo tikslų.

Patirtis

Koncentruojamės tik į vieną sritį, kaupdami patirtį, esame ŠVOK srities specialistai.  ŠVOK (iš anglų kalbos išvertus HVAC) tai sudaro:

Šildymas (Heating)

Vėdinimas (Ventilation)

Oro kondicionavimas (Air Conditioning)

Kiti mūsų atliekami darbai

Pilnos vandentiekio sistemos įrengimas;

Karšto šalto vandens atvedimas.

Laistymas į lauką atvedimas

Neužšąlančio krano statymas

Krano, maišytuvo pajungimas / pakeitimas;

Kriauklės pastatymas, pajungimas;

Hidraforo montavimas;

Skalbimo mašinos, indaplovės pajungimas.

Katilų valdiklių montavimas;

Senų gyvatukų keitimas ir montavimas;

Radiatorių pajungimas;

Boilerio pajungimas;

Šildomų grindų įrengimas.

Radiatorių pajungimas

Nuotekų šalinimo sistemos

Visos Kanalizacijos pravedimas naujos ir senos statybos name

Unitazų, klozetų pastatymas, keitimas ir remontas;

Šalinimo sistemų montavimas

Vonios montavimas;

Dušo kabinos montavimas

Kanalizacijos stovų keitimas.

Valymo įrenginių statymas

Kitos santechnikos nepaminėtos paslaugos.

Nemokamą darbų sąmata

Čia aprašyti darbai yra tik orientacinio pobūdžio, yra atliekama visi santechnikos darbai Klaipėdoje, kas susiję su vandeniu, šildymu ,ventiliacija ar freonu. Tai pat atliekami papildomi santechnikos pasiruošimo darbai  (polistirolo dėjimas, tinklo dėjimas ir t.t) kurie yra būtini prieš atliekant santechnikus darbus.